Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
CIK 2
Hekla 2
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
CIK 1
Hekla 1
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
CIK 1
Vestia 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
CIK
HB
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1B E
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
CIK 2
B.93 5
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
CIK 1
Dragør BK 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
CIK 2
Pioneren 1
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Kastrup 2
Hekla 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
CIK 1
Fremad Valby 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Kastrup 2
AB Tårnby 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Fremad Valby 2
Sundby Bk. 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
AB Tårnby 2
CIK 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Sundby Bk. 2
Hekla 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
CIK 1
Kastrup 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Hekla 2
Fremad Valby 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:40
AB Tårnby 2
Sundby Bk. 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
CIK 1
Fremad Amager 2
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Sundby Bk. 4
Dragør BK 3
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:25
CIK 1
Tårnby FF 2
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:25
Dragør BK 3
AB Tårnby 3
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:50
Tårnby FF 2
Sundby Bk. 4
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:50
AB Tårnby 3
Fremad Amager 2
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
Sundby Bk. 4
CIK 1
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
Fremad Amager 2
Dragør BK 3
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:40
Tårnby FF 2
AB Tårnby 3
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:30
CIK 2
FB 6
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:30
Valby 2
Oversidder
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:55
CIK 2
HIK 4
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:55
Oversidder
Hvidovre IF 5
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:20
HIK 4
Valby 2
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:20
Hvidovre IF 5
FB 6
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:45
Valby 2
CIK 2
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:45
FB 6
Oversidder
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:10
HIK 4
Hvidovre IF 5
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
CIK 1
Fremad Amager 2
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:30
CIK 2
Sundby Bk. 3
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Grå
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:30
CIK
Fremad Valby
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1B E
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
CIK 1
Oversidder
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Lilla
|